Anna Dereszowska spędza święta w bikini!Anna Dereszowska (35 l.) zawsze powtarza, że Boże Narodzenie to dla niej ważny czas, który spędza z rodziną w rodzinnym Mikołowie. W tym roku jednak jest inaczej. Dotąd aktorka miała tradycyjne podejście do świąt Bożego Narodzenia. Nie wyobrażała sobie tych grudniowych dni w innej scenerii, jak tylko w Polsce, przy pachnącej lasem choince i suto zastawionym stole.

Zmęczona jednak zawodowymi wyzwaniami i opieką nad dziećmi: córeczką Leną (9 l.) z pierwszego związku z Piotrem Grabowskim i synkiem Maksem (1,5 l.), zdecydowała wyjechać do gorącej Tajlandii.

- W tym roku po raz pierwszy wyjeżdżamy na święta w ciepłe kraje. Mamy potrzebę słońca i odpoczynku. Nie wiem, czy to jest dobry pomysł. Wahałam się, ale czas pokaże – powiedziała przed wyjazdem.

Aktorka nie zapomniała zabrać ze sobą opłatka, przy którym w jej rodzinnym domu zawsze składano sobie życzenia. Przestrzegano tej tradycji i dla wszystkich miało to ogromne znaczenie. Wyjeżdżając z ukochanym, chciała się przekonać, czy świąteczny czas spędzony poza rodzinnym domem smakuje tak samo.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Anna Dereszowska spędza święta w bikini!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz