Anja Rubik nago w teledysku!Anja Rubik w odważnym teledysku do piosenki “Lost Me” Mary Komasy. Modeka rozbierając się, wspiera polską kulturę.

Naga Anja Rubik w teledysku Mary Komasy do piosenki “Lost me” to bardzo intrygujący widok. Znana na całym świecie modelka zgodziła się pomóc w promocji muzyki polskiej wokalistki. Klip do “Lost me” wyreżyserował Jan Komasa („Miasto 44″, „Sala samobójców”). Teledysk ma formę etiudy filmowej. W rolę głównej bohaterki wciela się Anja Rubik, która gra zmęczoną życiem modelkę. Podczas jednego z wybiegów coś w niej pęka i… zaczyna się rozbierać przed tłumem fotoreporterów. Następnie naga Anja Rubik tańczy przed fotografami, wśród których pląsa jej alter ego (w tej roli wystąpiła Mary Komasa). Krótki film kończy się czułym uściskiem dwóch nagich kobiet.

Utwór “Lost Me” pochodzi z debiutanckiej płyty Mary Komasy zatytułowanej po prostu “Mary”. Klip zaliczył swoją premierę na portalu Nowness.com. Przypomnijmy, że dla Anji Rubik to już kolejny teledysk w zawodowym dorobku. Wcześniej modelka wystąpiła w klipie Doroty Masłowskiej “Chleb”.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Anja Rubik nago w teledysku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz