Anja Rubik i sztuka!Anja Rubik (33 l.) uwielbia swoją pracę w modelingu. Jednak chyba powoli przychodzi czas na coś innego. Coraz więcej czasu poświęca teraz… sztuce! Anja Rubik już dawno zyskała uznanie w świecie modelingu. Jest chętnie angażowana do różnego typu przedsięwzięć i sesji zdjęciowych.

Mało kto zna jej inną stronę. Modelka bardzo interesuje się sztuką i to jej poświęca ostatnio mnóstwo czasu. W tym roku odwiedziła już liczne galerie, muzea i wernisaże. Uwielbia dyskusje z artystami. Pojawiły się nawet plotki, że Rubik powoli żegna się ze światem mody. Wie, że kariera na wybiegu nie jest wieczna, więc ma szukać nowych zawodowych wyznań.

Niedawno wróciła z międzynarodowego festiwalu kultury i sztuki IST w Stambule, gdzie prowadziła panel dyskusyjny z jednym z polskich artystów. Wcześniej zaangażowała się w organizację imprezy poświęconej sztuce, od niedawna w kwestiach artystycznych doradza władzom Brooklyn Museum w Nowym Jorku.

“Jako dziecko Anja malowała i chciała studiować na ASP. Choć teraz nie wróciła do malarstwa, to chce poznawać i promować innych artystów. Ambicje Anji sięgają o wiele dalej niż tylko do końca wybiegu dla modelek” – tłumaczy przyjaciółka gwiazdki w magazynie “Party”.

W świetle tych informacji można się spodziewać, że Rubik znacznie ograniczy swoją aktywność, jeśli idzie o pozowanie. A może wkrótce ogłosi, że czas pożegnać się z tym na dobre?
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Anja Rubik i sztuka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz