Anita Lipnicka już po ślubie!Wielu wciąż mówi o jej rozstaniu z Johnem Porterem, ale okazuje się, że Anita Lipnicka już odnalazła szczęście u boku nowego partnera. Gwiazda wzięła ślub w tajemnicy! Te wakacje obfitują w śluby największych gwiazd polskiego show-biznesu! Jedni robią to z prawdziwą pompą i rozgłosem, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Inni wolą całą uroczystość zachować dla siebie i najbliższych, tak jak Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

Do nowych małżeństw w polskim show-biznesie dołączyła także Anita Lipnicka! Piosenkarka jakiś czas temu wyznała w wywiadzie dla Gali, jakie jest jej największe marzenie.

Uważam, że istnieje jedno uniwersalne marzenie, aby to, co najlepsze, było jeszcze przed nami. Chciałabym też, by moje życie prywatne pomyślnie się układało, by nie zabrakło w nim miłości. Bo miłość jest tlenem, daje nam napęd do życia – powiedziała Anita Lipnicka.

Patrząc na zdjęcia wokalistki na Facebooku, ukochany oświadczył się Anicie Lipnickiej na początku roku. Jak widać jej największe marzenie się spełniło! Anita Lipnicka właśnie wzięła ślub! Piosenkarka pochwaliła się tą informacją dopiero dwa tygodnie po zaślubinach. Lipnickiej udało się utrzymać wszystko w tajemnicy do ostatniej chwili. Dopiero dziś na jej kontach społecznościowych pojawiły się wymowne zdjęcia z uroczystości.

Anita Lipnicka wzięła ślub na greckiej wyspie Hydra. Czyżby właśnie tam poznała swojego ukochanego? Gwiazda wyznała niedawno, że ta wyspa ma dla niej ogromne znaczenie.

We mnie z jednej strony jet ogromna tęsknota za przyrodą i samotnością. Najchętniej mieszkałabym na odległej wyspie typu Hydra, gdzie czas się zatrzymał i uprawiałabym oliwki. Chciałabym powolnie smakować życie, jeść pyszne rzeczy, pić wspaniałe wino, siedzieć w słońcu i nie ścigać się z niczym – powiedziała w rozmowie z magazynem Gala.

Anita Lipnicka na swoich kontach społecznościowych pochwaliła się dobrą wiadomością.

13 września 2016, Hydra. Początek najpiękniejszej podróży mojego życia… Dzień, którego nigdy nie zapomnę. Szczęśliwa icon smile Anita Lipnicka już po ślubie! – podpisała zdjęcia.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Anita Lipnicka już po ślubie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz