Ania Wyszkoni znów choruje?Ania Wyszkoni na festiwalu w Opolu 2017 bardzo zaniepokoiła swoich fanów. Wokalistka na koniec występu podczas niedzielnego koncertu “Od Opola do Opola” zaapelowała do publiczności o szczególne wsparcie w najbliższych dniach. Czy Anna Wyszkoni znowu ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem?

Ania Wyszkoni znowu jest chora? Takie pytanie zadaje sobie aktualnie bardzo dużo osób, które oglądały występ piosenkarki na festiwalu w Opolu 2017. Co prawda wokalistka wyglądała rewelacyjnie i była w bardzo dobrej formie wokalnej, to jednak ogromny niepokój wywołały jej słowa skierowane do opolskiej publiczności tuż po wykonaniu piosenki “Oszukać los”, która opowiada o jej zmaganiach z rakiem trzustki w zeszłym roku.

- Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest nam już zapisane. Dlatego bardzo proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać. Życzę wam wszystkiego dobrego, trzymajcie się ciepło i do zobaczenia za rok Opole – powiedziała Ania Wyszkoni po odebraniu nagrody specjalnej.

Wiele osób uważa, że Ania Wyszkoni w Opolu w taki subtelny sposób chciała poinformować wszystkich, że ponownie zmaga się z ciężką chorobą. Wzruszającą przemowę wokalistki na scenie opolskiego amfiteatru możecie obejrzeć poniżej.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ania Wyszkoni znów choruje?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz