Ania Lewandowska w nowej reklamie!Ania Lewandowska, trenerka, specjalista do spraw żywienia, dietetyk i reprezentantka Polski 
w karate tradycyjnym, została nową ambasadorką Head & Shoulders, dołączając tym samym do swojego męża – Roberta Lewandowskiego, który współpracuje z marką od maja 2016 roku.

Anna Lewandowska ostatnio nieustannie podpisuje nowe kontrakty reklamowe. Niedawno została twarzą rajstop, a teraz postanowiła reklamować szampon do włosów, tak jak jej mąż. Ponoć celebrytka po tym, jak usłyszała o nowym szamponie Head & Shoulders z formułą Tri-Action, postanowiła podkraść go mężowi. Produkt okazał się być strzałem w dziesiątkę. Od tego momentu Ania jest wierną fanką swojego ulubionego wariantu z damskiej kolekcji szamponów Head & Shoulders. – Wypróbowując kolejne produkty Head & Shoulders, odkryłam, że marka stworzyła linię specjalnie dla kobiet. Moją uwagę przykuły nowe opakowania z kwiatowym motywem, a sam produkt sprawił, że moje włosy stały się piękne, a skóra głowy jeszcze zdrowsza – powiedziała Ania.

Jakie ma zalety? Ania podkreśla, że najlepszy szampon to taki, który nie tylko pielęgnuje skórę głowy, ale również włosy. Ania, tak samo jak Head & Shoulders, wierzy, że kobiety nigdy nie powinny wybierać między miękkimi, pełnymi życia włosami, a zdrową skórą głowy. Nowe produkty Head & Shoulders z formułą Tri-Action stworzono, by zapewnić skórze głowy i włosom najlepszą pielęgnację. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii szampon dogłębnie czyści, chroni i nawilża skórę głowy i włosy, aby każda kobieta cieszyć się pięknymi, zdrowymi i mocnymi włosów do 100 proc. bez łupieżu.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Ania Lewandowska w nowej reklamie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz