Ania Lewandowska na zakupach z ochroniarzem!Odkąd Anna Lewandowska została żoną najbogatszego polskiego piłkarza, media śledzą niemal każdy jej krok. Lewandowska, mieszkająca na co dzień w Monachium, sama zresztą podsuwa im tematy do plotek, za pośrednictwem Instagrama, ale od czasu do czasu pojawia się też w Warszawie żeby udzielić kilku wywiadów, albo otworzyć nowy biznes. Tak jak teraz, gdy Anna otwiera swoje “centrum dietetyczno-treningowe”. Z tej okazji żona Roberta pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o “nowych wyzwaniach”.

Lubię wyzwania. Mam czas dla siebie, mam czas przede wszystkim dla rodziny, dla mojej córeczki, natomiast ja lubię działać. To jest taka “łatka sportowca”. Dzisiaj startuję z moim centrum Healthy Center by Ann. Będą badania wydolnościowe, badania nietolerancji i alergii pokarmowych, terapia i mentoring, trening mentalny. Nie będę tylko twarzą, jeśli wchodzę w jakiś projekt, to wchodzę całą sobą. Nie jestem tylko żoną mojego męża, mam swoje życie i swoje ambicje – ogłosiła Lewandowska.

Celebrytka pochwaliła się też, że niedługo wystartuje jej “projekt specjalny dla mam”.

Po wyjściu ze studia 29-latka pozdrawiała fotoreporterów znakiem “wiktorii”. Poza doglądaniem biznesu i występach w telewizji, Anna wybrała się też na zakupy do centrum handlowego. Ubranej w zielony żakiet celebrytce towarzyszył tym razem ochroniarz.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ania Lewandowska na zakupach z ochroniarzem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz