Ania i Robert Lewandowscy zamieszkają w willi na Majorce?!Robert Lewandowski (28 l.) może kupić luksusową willę na Majorce, hiszpańskiej wyspie na Morzu Śródziemnym. Trzeba za nią sporo zapłacić, ale dom znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków archipelagu Balearów.

Do tej pory najsłynniejszym Polakiem, z którym kojarzona jest Majorka, był Fryderyk Chopin, który krótko tam mieszkał. Teraz atrakcyjną ofertę osiedlenia się w tym urokliwym miejscu dostał Lewandowski. Dowiedzieliśmy się, że chodzi o zakup domu w nowo budowanym kompleksie w miejscowości Cala Murada. To popularny kurort turystyczny położony przy plaży o tej samej nazwie. Hiszpański deweloper buduje tam miniosiedle pięknych willi, w dwóch różnych stylach – klasycznym i nowoczesnym.

“Lewy”, wraz ze swoimi przedstawicielami, dostał zaproszenie na dzień otwarty (22 marca), ale obowiązki pewnie nie pozwolą mu na eskapadę. Miejsce jest piękne i słoneczne niemal przez cały rok. Polak może wybrać pomiędzy – przykładowo – willą o powierzchni 204 mkw., z własnym basenem i ogrodem (466 mkw.). Cena to 355 tys. euro, choć są i domy, za które trzeba zapłacić ponad 400 tys.

Pośrednik z Majorki chce również pokazać Lewandowskiemu oferty w innych częściach wyspy. Najdroższa w katalogu jest rezydencja położona w górach Tramuntana, wpisanych na listę dziedzictwa UNESCO (główny budynek ma 918 mkw., poza tym dwa budynki dla gości, jeden dla obsługi, stajnia, korty, basen i 88 ha ziemi). Kosztuje…11 mln euro, czyli prawie 50 mln zł!

Do tej pory Lewandowski nie kupił jeszcze nieruchomości za granicą, inwestuje w Polsce. Ma luksusowe mieszkanie w Warszawie i piękny dom na Warmii. Niedawno kupił też kawał ziemi na Mazurach, a w Warszawie założył spółkę deweloperską, która ma budować osiedle w stolicy. Czy Majorka go skusi?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Ania i Robert Lewandowscy zamieszkają w willi na Majorce?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz