Angelina Jolie zwierzyła się księżnej Kate w szczerej rozmowieAngelina Jolie (43 l.) poznała księżną Kate (36 l.) trzy lata temu. Jolie była jeszcze wtedy związana z Bardem Pittem i nic nie wskazywało na to, że “na zapleczu” życie pary wygląda zupełnie inaczej niż na czerwonych dywanach.

Ale mleko się rozlało, Angelina powiedziała “dość” i zażądała rozwodu. Z zakochanej w jednym z największych amantów Hollywood boginii zamieniła się w samodzielną, wychowującą sześcioro dzieci kobietę po przejściach. Najnowsze plotki mówią, że Angelina, która bardzo angażuje się w działalność charytatywną i ceni ludzi, którzy mają podobnie jak ona wrażliwe serca, upodobała sobie księżną Kate. W oczach aktorki Kate jest dojrzałą i mądrą kobietą – taką, której można się zwierzyć nawet z intymnych przeżyć.

Podobno Jolie wykorzystała ostatnie spotkanie z księżną e Londynie i w czasie herbatki opowiedziała Kate o swoim życiu po rozstaniu z mężem.

- Otworzyła przed nią serce. Opowiedziała Kate o wszystkim, co przeszła w ciągu ostatnich lat, zwierzyła się, jak trudno jest być samotną mamą dla szóstki dzieci. Wspomniała o problemach z ustaleniem opieki nad dziećmi, a nawet wspomniała o tym, że brakuje jej czasem Brada – mówi informator Us Weekly.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Angelina Jolie zwierzyła się księżnej Kate w szczerej rozmowie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz