Angelina Jolie z córkami na premierze! Jest już szczęśliwa?Ubiegły rok był niezwykle burzliwy dla Angeliny Jolie i jej dzieci, które zmagały się z traumą po rozwodzie z Bradem Pittem. Choć początkowo wydawało się, że rozstanie pary będzie pełne nieczystych zagrań i wyciągania rodzinnych brudów na światło dzienne, ostatecznie udało się poprzestać na zrobieniu z Brada skłonnego do przemocy alkoholika, do czego zresztą on sam w końcu przyznał się w bogato ilustrowanym wywiadzie dla GQ.

42-latka, po tym jak udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała m.in. o tym, jak dzieci poradziły sobie z rozwodem, także zamknęła temat i obecnie raczej do niego nie wraca. Skupia się za to na tworzeniu wizerunku perfekcyjnej mamy, która rekompensuje szóstce pociech częściowy brak ojca.

W piątek aktorka pojawiła się z dwójką z nich na premierze bajki pt. The Breadwinner w Los Angeles. Animowany film opowiada historię dziewczynki o imieniu Parvana, która żyje w kontrolowanym przez talibów Afganistanie i musi przebierać się za chłopca, aby móc iść do pracy i utrzymać rodzinę po tym, jak jej ojciec został niesłusznie oskarżony i aresztowany.

Angelina założyła na tę okazję elegancką, białą sukienkę, do której dobrała cieliste szpilki i srebrną broszkę z diamentami. Towarzysząca jej 12-letnia Zahara wystąpiła z kolei w czarnej, prześwitującej kreacji, a 11-letnia Shiloh, która coraz bardziej przypomina chłopca, zaprezentowała się tradycyjnie w garniturze.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Angelina Jolie z córkami na premierze! Jest już szczęśliwa?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz