Angelina Jolie woli kobiety? Dlatego rozwodzi się z Bradem?!Od momentu, w którym Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili rozwód, media prześcigały się w informacjach o powodach ich rozstania. Ostatnio coraz częściej przewijały się wiadomości o marzeniach Jolie związanych z polityczną karierą w Europie, na którą rzekomo miał się nie zgodzić Pitt. Ale jak podaje brytyjski tabloid „The Sun”, za rozstaniem pary stoją dwie działaczki – Arminkę Helic i Chloe Dalton, które prywatnie są kochankami.

Od blisko trzech miesięcy nie milkną spekulacje, dotyczące prawdziwych powodów rozstania Brada Pitta z Angelina Jolie. Aktorka była bezwzględna w oskarżeniach wobec Pitta. Zarzucała aktorowi znęcanie się nad dziećmi oraz uzależnienie od narkotyków. Ale na tym nie koniec… Niektóre zagraniczne tabloidy uważały, że jednym z powodów decyzji o ich rozwodzie było blokowanie kariery politycznej Jolie przez Pitta.

Jak powszechnie wiadomo, Jolie jest jedną z najbardziej znanych aktywistek praw człowieka na świecie. Przez lata obracała się w towarzystwie dwóch wpływowych działaczek humanitarnych – Arminki Helic i Chloe Dalton, które prywatnie są kochankami. Według brytyjskiego tabloidu „The Sun”, to one doradziły jej, żeby rozwiodła się z Bradem, a także zachęcały do przeprowadzenia do Londynu, by tam zacząęła karierę polityczną.

- Trzymają się razem i w tym układzie to Brad przegrywa. Chloe i Arminka łatwo wpadły w sieć Angeliny. Ona jest uwodzicielką najwyższej próby. Jestem przekonany, że to je odurzyło, bo gdy Angie tylko chce, może być jak narkotyk – cytuje wieloletniego współpracownika pary serwis „The Sun”.

Według znajomego, Jolie i Pitta obecność Arminki i Chloe zaczęła Brada bardzo denerwować, bo widział, jak wielki wpływ mają one na aktorkę.

- Na początku był zadowolony. Ale później widać było, zwłaszcza w ciągu ostatniego roku, że był coraz bardziej wściekły, bo wciąż się wokół nich kręciły. Gdy tylko wchodził do pokoju i chciał porozmawiać z Angeliną, one gdzieś tam były w tle. I od razu było widać po niej zmianę, gdy one wciąż jej doradzały – twierdzi znajomy pary.

- Ciągle jej doradzały: „Powinnaś spędzać więcej czasu z nami i robić sobie przerwy od Brada” – wspominał tabloidowi inny pracownik aktorów.

Czy Arminka i Chloe, które Jolie poznała w 2012 roku, są jednym z powodów rozstania pary?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Angelina Jolie woli kobiety? Dlatego rozwodzi się z Bradem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz