Angelina Jolie waży tylko 35 kg!Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie to w mediach temat numer jeden od dnia, w którym amerykańskie portale opublikowały treść pozwu, jaki aktorka złożyła w sądzie. Tym samym padł mit o miłości idealnej między dwojgiem najpiękniejszych ludzi świata (bo tak właśnie Brad i Angelina byli postrzegani). Na jaw zaczęły wychodzić przykre informacje dotyczące związku pary. Podobno Angelina Jolie była histerycznie zazdrosna o Brada, on z kolei uciekał przed jej wybuchami agresji w używki. Para nie dogadywała się też co do metod wychowawczych, a Brad nie mógł się porozumieć z najstarszym adoptowanym synem Maddoxem.

Angelina oskarżyła nawet męża o stosowanie przemocy wobec szóstki ich dzieci, a zarzutom przyglądało się FBI. Ostatecznie wszystkie zarzuty Angeliny względem Brada okazały się bezpodstawne, a FBI oficjalnie zamknęła śledztwo – Brad nie krzywdził dzieci. Angelina jest więc dziś w kropce.

Zamieszanie związane z rozstaniem i rozwodem widocznie odbija się na zdrowiu aktorki. Jak trąbią zagraniczne media, Angelina Jolie waży obecnie niepełne… 35 kilogramów. To waga normalna dla kilkuletniego dziecka, ale nie dla dojrzałej kobiety. Gwiazda wygląda też niezdrowo. Na jej dłoniach wyraźnie widoczne są żyły, policzki są zapadnięte, a skóra na ramionach obwisła. Jolie od dawna cierpi na zaburzenia żywieniowe, a jej problemy nasilają się w chwilach wzmożonego stresu. Już w sierpniu ukazały się zdjęcia, na których Jolie wyglądała na mocno wychudzoną. Wtedy ukrywała swoje kościste ciało powłóczystą dzianinową sukienką.

Podobno Angelina Jolie nie je już prawie nic, jest odwodniona, wypadają jej włosy, a dodatkowo ma problemy ze snem. Czy to własnie dlatego aktorka unika jak ognia wystąpień publicznych? Przypomnijmy, że Brad Pitt nie odgrodził się murem od mediów i fanów – razem z Marion Cotillard promuje swój nowy film “Sprzymierzeni”. Widać, że medialny rozwód nie pozostawił go obojętnym – Pitt wyraźnie schudł, ale wciąż jest przystojny. I stara się nie poddawać pesymistycznym myślom – ostatnio nawet publicznie dziękował fanom za wsparcie i okazanie mu serca.

Podobno w Hollywood mówi się, że wycieńczoną Angelinę Jolie wkrótce zabierze karetka na sygnale i aktorkę trzeba będzie podłączyć do kroplówki. Myślicie, że naprawdę jest aż tak źle…? No cóż, rozwód to jedno z najbardziej stresujących doświadczeń w życiu człowieka, tuż obok śmierci bliskich i… ślubu.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Angelina Jolie waży tylko 35 kg!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz