Angelina Jolie w kampanii marki GuerlainAngelina Jolie pojawiła się w najnowszej kampanii marki Guerlain. 43-letnia aktorka wygląda rewelacyjnie. Zobaczcie galerię. Angelina Jolie to jedna z najpiękniejszych kobiet świata. We wrześniu 2016 r. świat obiegła informacja, że aktorka rozwodzi się z Bradem Pittem. Przez jakiś czas ograniczyła bywanie na imprezach, ale od kilku miesięcy znowu można ją oglądać na czerwonym dywanie. Teraz pojawiła się w najnowszej kampanii marki Guerlain.

Angelina Jolie wygląda rewelacyjnie. Wszelkie spekulacje dotyczące jej rzekomej anoreksji można włożyć między bajki. Aktorka na zdjęciach ma odsłonięte ramiona i plecy, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć jej tatuaże. Jeden z nich, umieszczony na plecach, symbolizuje jej więź z Bradem Pittem. Jak widać, tatuaż, w przeciwieństwie do związku, wciąż ma się dobrze.

Angelina Jolie w czerwcu skończy 43 lata. W 2014 r., po dziewięciu latach związku, wyszła za Pitta. Wychowywali szóstkę dzieci, trójkę adoptowanych (Maddox, Zahara, Pax) i trójkę własnych (Shiloh Nouvel oraz bliźniaki Knox i Vivienne). 19 września 2016 r. Jolie wystąpiła o rozwód.

W ubiegłym roku premierę miał czwarty film fabularny przez nią wyreżyserowany – “Najpierw zabili mojego ojca”.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Angelina Jolie w kampanii marki Guerlain

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz