Angelina Jolie pobiła Brada Pitta?!Kolejne szokujące doniesienia dotyczące rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Podobno Angelina wpadła w furię, gdy odkryła, że Brad ją zdradza. Doszło do rękoczynów. Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta jeszcze długo będzie tematem numer jeden zagranicznych mediów. Na dotychczas idealnym wizerunku pary codziennie pojawiają się nowe rysy. Wiadomo już, że Angelina Jolie nie radziła sobie z zazdrością, że Brad Pitt nadużywał alkoholu oraz że oboje nie dawali sobie rady z szóstką dzieci. A teraz na jaw wyszedł kolejny szokujący szczegół!

W połowie 2015 roku między Angeliną a Bradem miało dojść do bójki. Jolie odkryła, że Pitt jest jej niewierny. Niektóre źródła podają, że aktorka przyłapała męża na gorącym uczynku. Angelina wpadła w furię. Krzykom i wyzwiskom nie było końca. Ale to nie wszystko! Angelina miała też spoliczkować Brada. I to całkiem mocno, bo aktor chodził później z dużym siniakiem i zaczerwienieniem na twarzy…

Pytany przez amerykańskich dziennikarzy o to, co się stało, Brad Pitt odpowiadał, że poślizgnął się, idąc nocą po schodach w japonkach. Niestety, ta historia nie przekonała mediów. Już wtedy mówiło się bowiem, że między małżonkami nie układa się najlepiej. Angelina Jolie drastycznie traciła na wadze, Brad i Angelina pojawiali się solo na rozmaitych wydarzeniach, mówiono o fascynacji Brada piękną brytyjską aktorką Sienną Miller, a do tego wspólny film Jolie i Pitta – By The Sea – okazał się klapą… Film nie zebrał dużej widowni, został zniszczony przez krytyków filmowych i widzów na forach internetowych, nie dostał się też na żaden ważny festiwal filmowy i, co najważniejsze, nie zrócił zainwestowanych w niego pieniędzy.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Angelina Jolie pobiła Brada Pitta?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz