Angelina Jolie o swoim zdrowiu!Aktorka udzieliła poruszającego wywiadu. Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta był jednym z najgorętszych tematów ubiegłego roku. Niestety temat nadal się ciągnie, a z dnia na dzień zagraniczne media ujawniają kolejne szczegóły z życia pary. Mówiono o nadużywaniu alkoholu, przemocy wobec dzieci. Poruszano nawet kwestię podziału majątku, wyliczając który dom trafi do kogo. Sporo uwagi poświęcono także samej Angelinie, która od jakiegoś czasu trzymała się z daleka od mediów, a gdy po przerwie powróciła wyglądała jak cień człowieka.

„To sama skóra i kości” – komentowały wygląd Angeliny Jolie zagraniczne serwisy. Mówiono nawet, że rozwód pary bardzo odbił się na jej zdrowiu i dziś aktorka waży zaledwie 35 kilogramów. Czy to silny stres sprawił, że Angelina Jolie coraz bardziej traciła na wadze? Tabloid National Enquirer kilka dni po tej informacji opublikował zdjęcia, na których Angelina wyglądała bardzo szczupło. Jej policzki były wręcz zapadnięte, a w oczy rzucały się żyły na dłoniach – Jolie wyglądała bardzo niezdrowo.

Dziś okazuje się, że zły stan zdrowia ma już za sobą. Może to zasługa tego, że rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta odgrywa się za zamkniętymi drzwiami. Mówi się nawet, że para próbuje przy pomocy psychologa uporać się ze swoimi problemami. Najważniejsze jest jednak to, żę Angelina Jolie wzięła się za siebie. Aktorka wygląda już o wiele lepiej, co potwierdzają jej zdjęcia dla marki Guerlain.

Zaledwie kilka dni temu Angelina Jolie udzieliła wywiadudla magazynu „Hello!”, w którym opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Angelina Jolie o swoim zdrowiu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz