Angelina Jolie nie chce ugody z Bradem!Choć ostrożne wyliczenia wartości majątku Angeliny Jolie i Brada Pitta mówią nawet o 450 milionach dolarów, głównym tematem sprawy rozwodowej nie będą pieniądze. Angelina już robi wszystko, żeby przejąć całkowitą opiekę nad szóstką ich dzieci. Gdy FBI, a następnie policja wszczęły postępowanie przeciwko aktorowi w sprawie pobicia syna na pokładzie samolotu, gwiazda całkowicie odseparowała męża od dzieci.

Wszystko wskazuje na to, że Angelina w pełni wykorzysta ten pretekst i nie będzie dążyła do łagodnego zakończenia sprawy. Nie zależy jej na przyjacielskich relacjach z Bradem dla dobra dzieci. Coraz więcej faktów świadczy o tym, że jest gotowa “palić mosty” i całkowicie zerwać z nim kontakty, a odwiedziny dzieci ograniczyć do niezbędnego minimum. Jak donosi serwis Us Weekly, Angelina już przestała się kontaktować z mężem. Wyczyściła telefon z jego wiadomości i… skasowała numery jego telefonów.

Angelina zablokowała wszystkie przychodzące wiadomości od Brada, a także skasowała jego numery – twierdzi osoba z otoczenia aktorki.

Choć Jolie deklaruje, że zależy jej tylko na dobru dzieci, widać, że sama określa, co jest dla nich najlepsze.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Angelina Jolie nie chce ugody z Bradem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz