Andrzej Grabowski schudł 40 kg i znalazł nową partnerkę!Odmłodniał, tryska pozytywną energią i chęcią do życia. Co kryje się za nagłą przemianą Andrzeja Grabowskiego (66 l.)?

Rozwód z Anitą Kruszewską stał się faktem, aktor może uznać ten rozdział życia za zamknięty. Powrót do roli mężczyzny bez zobowiązań wyraźnie mu służy. Kiedy pojawił się w studiu “Tańca z gwiazdami”, produkcja nie mogła wyjść z podziwu, tak doskonale wyglądał.

W ciągu kilku miesięcy Andrzej Grabowski zrzucił 40 kilogramów i zmienił się niemal nie do poznania. Jedna z gazet podaje, że lżejsza o kilkadziesiąt kilogramów figura jest efektem operacji zmniejszenia żołądka, która była skuteczną metodą pozbawienia się balastu. Ale warto było!

Wróciło poczucie humoru, dowcip, z którego słynął i chęć brylowania w towarzystwie, szczególnie wśród płci przeciwnej! Co kryje się za tą metamorfozą?

Znajomi aktora twierdzą, że samotność przestała mu doskwierać, bo ma już nową przyjaciółkę, która bardzo o niego dba. Pomaga ułożyć odpowiednią dietę, prowadzi kuchnię.

- Andrzej ma już za sobą dwa małżeństwa, więc jest bardzo ostrożny w deklaracjach. Ale wygląda to bardzo obiecująco – zapewniają serdeczni mu ludzie.

Aktor nie jest stworzony do życia w samotności. Wciąż podoba się kobietom i było wiadomo, że ze znalezieniem towarzyszki życia nie będzie miał problemu. Gdy kończył się jeden związek, na horyzoncie pojawiała się inna kobieta. Po rozwodzie z Anną Tomaszewską (66 l.), zanim związał się z Anitą Kruszewską, był widywany z atrakcyjną panią architekt, potem z aktorką. Jak potoczy się znajomość z piękną tajemniczą damą, którą poznali już jego przyjaciele?

Osoby z bliskiego otoczenia Grabowskiego twierdzą, że ten związek ma przed sobą przyszłość. Życzymy szczęścia!
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Andrzej Grabowski schudł 40 kg i znalazł nową partnerkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz