Andrzej Gołota jest już po poważnej operacjiAndrzej Gołota zalicza się do elitarnej grupy Polaków, którzy mogą poszczycić się międzynarodową karierą. W latach 90. był czterokrotnym mistrzem Polski w boksie, zdobył też brązowe medale w mistrzostwach Europy i w Igrzyskach Olimpijskich, odbywających się w Seulu. Niestety, nowojorska Madison Square Garden okazała się pechowa dla Andrzeja i choć zarobił na walkach w Stanach Zjednoczonych ogromne pieniądze i osiągnął wielką sławę, nigdy nie zdobył upragnionego tytułu. Po zakończeniu kariery bokserskiej Andrzej próbował swoich sił w tańcu, występując w Tańcu z Gwiazdami.

5 lutego Andrzej obchodził 50. urodziny. Niestety z powodu kontuzji, której doznał przez jazdę na nartach, sportowiec był zmuszony poddać się operacji ręki. Żona boksera, Mariola Gołota opublikowała zdjęcia męża tuz po operacji, które opatrzyła podpisem:

Operacja zakończyła się sukcesem (Źrenice mają się wyrównać do wieczora icon smile Andrzej Gołota jest już po poważnej operacji ) Serdecznie dziękuję Dr. Breslow oraz całemu teamowi z Illinois Bone and Joint Institute za opiekę oraz troskliwość, a w szczególności Pani Krysi, dzięki której mąż poddał się operacji z uśmiechem i pełnym zaufaniem. Dziękuję!

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy przyjaciół, znajomych i fanów, w których życzyli Gołocie szybkiego powrotu do zdrowia.

“Dużo zdrowia życzę dla Wielkiego Mistrza”, “Zdrowia, zdrowia, zdrowia Andrzej !!!”, “Dużo zdrowia!” – pisali internauci.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Andrzej Gołota jest już po poważnej operacji

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz