Amerykańskie media zachwycone Ariel Winter! Jak się Wam podoba?Pamiętacie aferę z nagim zdjęciem, które Kim Kardashian wrzuciła do sieci? W internecie wybuchła awantura – wiele osób mocno krytykowało celebrytkę. Ale nie zabrakło i takich gwiazd, które stanęły w obronie Kim. Emily Ratajkowski w geście solidarności pokazała się w internecie rozebrana do rosołu, słowa poparcie popłynęły też od 18-letniej Ariel Winter. Kim podziękowała Ariel za poparcie, w dowód wdzięczności przesłała młodszej koleżance kwiaty.

Na chwilę o Winter zrobiło się trochę ciszej. Ostatnio jednak aktorka znana z serialu Współczesna rodzina rozpala amerykańskie media. CO drugi dzień paparazzi podglądają aktorkę, jak ubrana w kuse szorty spotyka się ze znajomymi albo idzie na zakupy. Pełne kształty Ariel sprawiają, że jej fotki sprzedają się jak świeże bułeczki.

Nie, Ariel nie ma kompleksów na punkcie swej kobiecej figury. Chętnie eksponuje swe kształty – ostatnio na imprezie pozowała w krótkich spodenkach i prześwitującym topie. Uwierzycie, że kilka miesięcy temu Winter zmniejszyła biust? Co by było, gdyby tego nie zrobiła? Jesteśmy bardzo ciekawi, jak potoczy się dalsza kariera dziewczyny. Na razie jest w centrum zainteresowania, momentami wyprzedza samą Kylie Jenner.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Amerykańskie media zachwycone Ariel Winter! Jak się Wam podoba?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz