Amber Rose zakłada sztuczne pośladki?!Amber Rose to jedna z kilku amerykańskich celebrytek, która zdobyła sławę sypiając z raperami i wypinając swoja okazałą pupę. Była kochanka Kanye Westa także wypromowała się dzięki niemal nagim zdjęciom, na których najważniejszą rolę odgrywają jej wielkie pośladki. W wielu wywiadach modelka chwaliła się, że wąska talia i spora pupa wymaga specjalnej diety i dostosowanych przez trenera ćwiczeń. Najnowsze zdjęcia Amber rzuciły nowe światło na jej zastanawiające proporcje. Pod obcisłymi legginsami celebrytki wyraźnie widać wkładki powiększające jej pupę. Tabloidy szybko dotarły do osób z otoczenia Rose, które wyjawiły, że ta bardzo często modeluje sylwetkę gorsetem i silikonowymi wkładkami na pupę.

Amber retuszuje swoje zdjęcia na Instagramie. Wygląda o wiele gorzej nago. Na dodatek nosi silikonowe pośladki, aby mieć pupę większą od Kim – powiedział jeden z informatorów w rozmowie z magazynem People.

Celebrytka szybko zareagowała na doniesienia mediów. Na Twisterze napisała, że to specjalne wkładki pomagające jej w ćwiczeniach.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Amber Rose zakłada sztuczne pośladki?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz