Amber Rose tęskni za byciem striptizerką!Amber Rose zaistniała w show biznesie dzięki Kanye Westowi, który zafascynowany jej wielką pupą wprowadził ją “na salony” i na dwa lata uczynił swoją kochanką. Potem zainteresował się inną posiadaczką wielkich pośladków – Kim Kardashian. Wtedy Amber pocieszyła się w ramionach rapera, Wiza Khalify. Owocem ich związku jest 3-letni dziś syn, którego ostatnio zabrała na pedicure.

W miniony piątek celebrytka wybrała się ze swoim synkiem do centrum handlowego. Ubrana była w obcisłe legginsy z dziurami oraz sportową bluzę odsłaniającą brzuch. Pomiędzy czasem spędzonym na zabawie z kilkulatkiem, udało jej się również przeprowadzić czat z fanami w ramach internetowego show Loveline, w trakcie którego odpowiedziała na kilka intymnych pytań.

Wyznała m.in., że czas w którym pracowała jako striptizerka imieniem Paris był “najlepszym czasem w jej życiu”, a także dała fanom kilka przydatnych rad, jeśli chcielby spróbować swoich sił “w zawodzie”.

Patrz na twarz każego z klientów jak na znaczek dolara. Idź tam, zarób pieniądze, wróć do domu, zapłać rachunki. Ale nie rób nic związanego z seksem. To bardzo kuszące bo są tam duże pieniądze, za które wiele dziewczyn zrobi to, czego normalnie by nie zrobiły – wyjaśniała. Jeśli będziesz trzymać głowę wysoko i unikać narkotyków, to rób to. To uczciwe życie. Zwłaszcza, gdy dobrze czujesz się w swoim ciele. To był najlepszy czas w moim życiu!

W kolejnych odpowiedziach gwiazdka wyznała także, że próbowała kiedyś marihuany, ale “nie przypadła jej do gustu”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Amber Rose tęskni za byciem striptizerką!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz