Amber Rose chce kasy od Kanye Westa!Jakiś czas temu między Kanye Westem a Amber Rose doszło do internetowej przepychanki na Twitterze. Raper zasugerował, że syn byłej kochanki nie wie, kto jest jego prawdziwym ojcem. W odpowiedzi modelka napisała, że mąż Kim Kardashian lubił, jak “zabawiała się jego pośladkami”. W trakcie związku z Rose Kanye znowu zaczął spotykać się z Kim, która dopiero co rozwiodła się po najkrótszym małżeństwie w show biznesie. Modelka nigdy nie wybaczyła mu, że zdradzał ją z konkurentką do tytułu posiadaczki największych pośladków w Hollywood. Wielokrotnie sugerowała, że gdyby zdecydowała się na szczerą rozmowę z mediami, kariera Westa byłaby skończona.

Ze mną mógł robić wszystko. Potem powiedział mi, że z własną żoną tego nie zrobi, bo straciłby do niej szacunek. Nasz seks był wyjątkowy – wyznała w najnowszym wywiadzie Rose.

Jak podają amerykańskie tabloidy, Amber szykuje medialną bombę, którą chce zniszczyć małżeństwo Kim i Kanye. Postawiła jednak byłemu kochankowi ultimatum. Według informatora magazynu People Rose chce 10 milionów dolarów za milczenie. Inaczej podczas konferencji prasowej opowie o “brudnych sekretach”.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Amber Rose chce kasy od Kanye Westa!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz