Amber Heard sama była aresztowana za przemoc fizyczną!Amber Heard utrzymuje, że jest ofiarą przemocy ze strony męża, Johnny’ego Deppa. Według najnowszych informacji sama miała stosować przemoc wobec swojej ówczesnej partnerki.

Amber Heard oskarżyła swojego męża, Johnny’ego Deppa, o znęcanie się. Utrzymywała, że gwiazdor bił ją, a kilka dni temu do internetu wyciekło jej zdjęcie z posiniaczoną twarzą – Amber Heard twierdziła, że Depp rzucił w nią telefonem komórkowym. Serwis Tmz.com poinformował właśnie, że sama Amber Heard była w przeszłości zatrzymana za przemoc fizyczną. Jej ofiarą miała być Tasya Van Ree, artystka i fotografka, z którą Amber Heard była wcześniej związana.

Według źródeł prawnych oraz dokumentów, 14 września 2009 roku Amber i Tasya Van Ree pokłóciły się na Międzynarodowym Lotnisku Seattle-Tacoma. Amber rzekomo chwyciła i uderzyła Tasyę w ramię, za co została aresztowana – czytamy w serwisie.

Amber Heard została wtedy ukarana za stosowanie przemocy domowej wobec partnerki. Serwis informuje jednak, że prokurator odmówił dalszego zajęcia się tą sprawą, ponieważ obie kobiety mieszkały w Kalifornii.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Amber Heard sama była aresztowana za przemoc fizyczną!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz