Amber Heard przekaże pieniądze z rozwodu na walkę z przemocą wobec kobiet!Zakończony we wtorek ugodą jeden najgłośniejszych rozwodów w Hollywood wzbudzał ogromne emocje przez ostatnich kilka miesięcy. Przypomnijmy, że trwające nieco ponad rok małżeństwo Johnny’ego Deppa i Amber Heard rozpadło się nagle pod koniec maja. Aktorka oskarżyła starszego o 23 lata gwiazdora o fizyczną i psychiczną przemoc, zdradzając przy okazji szereg wstydliwych szczegółów z ich burzliwego pożycia.

Ostatecznie Depp, którego linia obrony polegać miała na udowodnieniu rozrzutności powodowanej rzekomo chęcią zysku Amber Heard, postanowił pójść na ugodę i przekazać jej ostatecznie 10 milionów dolarów. W zamian za to ona wycofała zarzuty dotyczące krzywdy fizycznej i psychicznej.

W wydanym na mocy ugody oświadczeniu aktorka zobowiązała się jednocześnie do przekazania części wpływów finansowych na cele charytatywne. Szczegóły umowy zawartej między byłymi już małżonkami są utajnione, a dokładna kwota zadośćuczynienia dla Heard pozostaje nieoficjalna. Dziś media za oceanem donoszą, że jest to nie 10, ale 7 milionów dolarów. 30-letnia aktorka zapewnia jednak, że całość odda dwóm podmiotom: American Civil Liberties Union, organizacji zajmującej się ochroną praw obywatelskich gwarantowanych przez konstytucję oraz jednemu ze szpitali dziecięcych w Los Angeles.

Darowizna zostanie przekazana w dwóch równych częściach: ACLU, z dokładnym celem przeciwdziałania przemocy wobec kobiet oraz szpitalowi dziecięcemu w Los Angeles, w którym przez ostatnich 10 lat udzielałam się jako wolontariuszka – powiedziała prasie aktorka.

Przy okazji Heard powtórzyła też swoje wcześniejsze deklaracje: Nie walczyłam o pieniądze dla siebie. Chodziło o to, by móc je przekazać tym, którzy nie mają żadnych szans by się bronić.

Władze szpitala, który otrzymał darowiznę podziękowały Heard za jej gest: Dzięki szczodrości Amber Heard będziemy mogli sfinansować ratujące życie terapie bardzo ciężko chorych dzieci.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Amber Heard przekaże pieniądze z rozwodu na walkę z przemocą wobec kobiet!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz