Amber Heard ma dowód na to, że Johnny Depp ją pobił?!Amber Heard nie składa broni. Mimo że Johnny Depp ma na swoją obronę około 25 świadków, to jego była partnerka ma ogromnego asa w rękawie. Wszystko dlatego, że posiada dokumentację potwierdzającą szukanie pomocy w sprawach przemocy domowej. Jak donosi portal TMZ Amber chce dołączyć fotografię z 2014 roku, kiedy musiała brać tabletki. Jej prawnik planuje połączyć załamanie nerwowe z przemocą, jaką miał stosować wobec niej Johnny.

Ponadto zamierza udostępnić filmy i zdjęcia, które będą świadczyły o agresji byłego ukochanego. Materiały mają udowodnić, w jaki sposób aktor zachowywał się po alkoholu i narkotykach.

Po stronie aktorki jest między innymi jej przyjaciółka Raquel Pennington wraz ze swoim chłopakiem Joshuą Drew. Para mieszkała w apartamencie, w którym 21 maja doszło do rzekomej “bójki”. Dodatkowo na świadka zostanie wezwana Tillett Wright, z którą aktorka rozmawiała przez telefon w czasie incydentu. Na złożenie zeznań ma zostać wezwany Johnny, który przekaże swoją wersję wydarzeń.

Reasumując: po stronie Amber jest tylko 7 świadków (przyjaciele i niejasne dowody), podczas gdy po stronie Deppa aż 23.

Co więcej, aktor wezwie na swoją obronę osoby bardziej wiarygodnych, między innymi dozorców budynku, funkcjonariuszy policji oraz ochroniarzy. Ludzi, którzy teoretycznie są bezstronni w tym konflikcie. Czy mimo to “dowody” i “świadkowie” Amber rzeczywiście udowodnią jej rację i przekonają ławę przysięgłych do stania po jej stronie?

Już niedługo się dowiemy.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Amber Heard ma dowód na to, że Johnny Depp ją pobił?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz