Amber Heard już ostro imprezuje! Rozwód jej nie załamał!W zeszłym tygodniu Amber Heard i Johnny Depp doszli wreszcie do porozumienia, podpisując ugodę rozwodową, na mocy której gwiazdor przekazał byłej żonie 7 milionów dolarów. W zamian ona wycofała skierowane przeciw niemu zarzuty dotyczące przemocy psychicznej i fizycznej. W piątek aktorka ogłosiła, że całą kwotę przekazuje w równych częściach szpitalowi dziecięcemu w Los Angeles i organizacji American Civil Liberties Union, zajmującej się między innymi przeciwdziałaniem przemocy wobec kobiet.

Wygląda na to, że takie rozwiązanie dało Heard poczucie moralnego zwycięstwa, a przynajmniej przyniosło sporą ulgę. Aktorka postanowiła uczcić koniec długiego i przykrego procesu, wybierając się na imprezę w Londynie. Wczoraj została sfotografowana w towarzystwie Margot Robbie i Cary Delevingne w kilku punktach miasta. Uczesana w dwa warkocze Heard miała na twarzy szeroki uśmiech.

Przyjaciółki najpierw wybrały się do bistro Ivy Brasserie na High Street Kensington, potem przeniosły się gdzieś indziej. Wyglądało na to, że wszystkie trzy bawiły się znakomicie. Na koniec grupa, do której dołączył chłopak Margo – Tom Ackerley i jego kumple, próbowała wejść do nocnego klubu ze striptizem – SophistiCats. Najwyraźniej jednak coś poszło nie tak, bo ostatecznie zrezygnowali.

Zobaczcie, jak bawiła się była żona Johnny’ego Deppa. Chyba nie rozpacza po rozwodzie z aktorem.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Amber Heard już ostro imprezuje! Rozwód jej nie załamał!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz