Amber Heard i Johnny Depp rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa!Latem 2012 roku pojawiły się pierwsze informacje o kryzysie w związku Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis. Wkrótce okazało się, że aktor znalazł pocieszenie u boku aktorki Amber Heard, młodszej od siebie o 22 lata. W lutym 2015 roku byli już małżeństwem i szczęśliwie pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie. W trakcie małżeństwa Amber zdążyła się wsławić próbą przemycenia psów do Australii, za co razem z aktorem mogli trafić do więzienia.

Najwidoczniej małżeństwo Johnny’ego i Amber nie było tak bardzo udane. Jak donoszą amerykańskie media, do sądu… wpłynęły właśnie papiery rozwodowe. Złożyła je Heard, chociaż nie podała oficjalnego powodu rozstania z gwiazdorem. Ostatni raz widziano ich razem ponad miesiąc temu. Pozew rozwodowy powstał dwa dni po śmierci matki Deppa, Betty Sue Palmer, a piętnaście miesięcy po głośnym ślubie

Wszystko wskazuje na to, że będzie to głośny i drogi rozwód: Heard i Depp nie podpisali bowiem intercyzy. Majątek aktora wycenia się na ponad 400 milionów dolarów. Depp jest też właścicielem prywatnej wyspy na Bahamach, którą nazwał zresztą na cześć swojej nowej dziewczyny.

52-letni aktor nie skomentował na razie tych doniesień. Skupia się na promocji swojego nowego filmu, Alicja po drugiej stronie lustra.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Amber Heard i Johnny Depp rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz