Amber Heard i Johnny Depp będą rodzicami?!Johnny Depp i Amber Heard odwiedzili jedną z restauracji w Los Angeles. Paparazzi zrobili im kilka zdjęć – aktorka starała się ukryć brzuch. Johnny Depp i Amber Heard są małżeństwem już od ponad roku. Są jedną z najgorętszych par Hollywood, chociaż o ich związku wiadomo niewiele. W styczniu tego roku mówiło się, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Ta informacja zelektryzowała zagraniczne media.

“W ich otoczeniu mówi się, że jest w ciąży, ale ta informacja jest trzymana w tajemnicy, dopóki nie poczuje się bezpiecznie [jest w trzecim trymestrze] i nie zacznie tego pokazywać. Oboje są bardzo dyskretni” – poinformował “InTouch”.

Wygląda na to, że plotki zaczynają się potwierdzać. Depp i Heard wybrali się do restauracji “Ago” w zachodnim Hollywood. Paparazzi uwiecznili na zdjęciach, gdy wychodzili z randki. Trzymali się za ręce, a Amber… za wszelką cenę starała się ukryć swój brzuch. W obliczu doniesień sprzed dwóch miesięcy, wygląda to dość jednoznacznie. Warto zauważyć, że zanim pojawiły się pierwsze plotki o ciąży, już wtedy Heard wybierała na gale nieco luźniejsze kreacje m.in. na rozdanie Złotych Globów, a także nie spożywała alkoholu podczas jednej z imprez:

“Amber nie piła alkoholu przez całą imprezę. Była jedyną osobą wśród jej znajomych bez kieliszka szampana” – zacytował “OK! Magazine”, magazyn “Life&Style”.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Amber Heard i Johnny Depp będą rodzicami?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz