Amal i George Clooney czekają na dziecko?Czy para zdecydowała się na powiększenie rodziny? Odkąd George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub, nieustannie plotkuje się o potomstwie pary. Już sam fakt, że George Clooney, odwieczny amant, postanowił się ustatkować dla wielu było szokiem. Dziś okazuje się, że aktor niedługo zostanie ojcem! Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że George iAmal Clooneyowie spodziewają się dziecka! Jak informuje libański serwis Daily Star, prawniczka spodziewa się bliźniąt. Portal nie podaje jednak żadnych informacji dotyczących tego, w którym Amal jest miesiącu czy na kiedy zaplanowany jest poród.

Sami zainteresowani nie skomentowali tego doniesienia. Najnowsze zdjęcia Amal wzbudzają jednak wątpliwości – prawniczkę coraz częściej widuje się w luźniejszych kreacjach. Wielu twierdzi, że Clooneyowie postanowili powiększać swoją rodzinę małymi krokami. Pod koniec 2015 roku para adoptowała pieska ze schroniska dla zwierząt „San Gabriel Valley Humane”. Czyżby faktycznie George Clooney miał niedługo zostać ojcem?

Ślub George’a Clooney’a

Wieczny kawaler z Hollywood stanął na ślubnym kobiercu w 2014 roku. Jego wybranką jest Amal Alamuddin, znana prawniczka gwiazd i wielkich osobistości. Ceremonia ślubna odbyła się w Wenecji, parze towarzyszyła prawie setka gości z całego świata. Wesele trwało trzy dni i kosztowało ponad … 13 milionów dolarów! Wśród zaproszonych gości była Anna Wintour, Cindy Crawford czy Bono. Panna młoda miała na sobie piękną białą suknię z domu mody Alexandra McQueena, z koeli Clooney postawił na klasyczny garnitur od Armaniego.

Dziś mówi się, że w tym roku George Clooney zostanie ojcem! Jak na razie te informacje nie zostały potwierdzone, ale oczy całego świata dokładnie przyglądają się kreacjom Amal. Prawniczka idealnie wpasowała się w świat czerwonych dywanów i blichtru, a jej stylizacje porównywane są do kreacji samej księżnej Middleton.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Amal i George Clooney czekają na dziecko?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz