Amal Clooney jest w ciąży? Raczej nie!Jaki jest najlepszy sposób na to, by uciszyć plotki o domniemanej ciąży? Odsłonić brzuch. Dodajmy przy tym – bardzo zgrabny brzuch. Tak właśnie zrobiła Amal Clooney. Plotki o tym, że Amal Clooney jest w ciąży, nabierały na sile od listopada. Wszystko zaczęło się od zdjęć, na których widać, że prawniczka ma zaokrąglony brzuch. Doniesienia o tym, że George Clooney wkrótce zostanie ojcem, wydawały się więc już być przesądzone. A jednak okazały się fałszywe. Jeśli Amal Clooney chciała ostatecznie zadać im kłam, kreacja odsłaniająca brzuch była doskonałym wyborem.

Prawniczka pojawiła się w czwartek wieczorem na imprezie “Naughty Christmas Party” w Londynie. Miała na sobie srebrny zestaw złożony z krótkiej bluzki odsłaniającej jej – zaznaczmy! – bardzo szczupły brzuch i szerokich spodni, a do niego dobrała srebrne szpilki. Do tego piękny makijaż utrzymamy (dla przeciwwagi) w kolorach złota, rozpuszczone włosy i look “glamour” można uznać za gotowy. “Daily Mail” nie miał wątpliwości.

“Rzadko kiedy zalicza modowe wpadki. I znów zaliczyła sukces” – pochwalił.

Prawniczce towarzyszyła jej mama, Baria Alamuddin. Panie są do siebie bardzo podobne, również jeśli chodzi o wyczucie stylu.

“To oczywiste, po kim Amal odziedziczyła urodę. Niedaleko pada jabłko od jabłoni” – skomentował portal.

Teraz nie można mieć już wątpliwości, że na potomka Clooneyów przyjdzie nam trochę poczekać. A jak Amal Clooney wygląda gdy zamiast brzucha, odsłoni nogi? Choćby tak.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Amal Clooney jest w ciąży? Raczej nie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz