Alicja Bachleda-Curuś wróci do kraju?!Alicja Bachleda-Curuś zrezygnuje z walki o hollywoodzką karierę? “Super Express” sugeruje, że gwiazda nie ma co liczyć za oceanem na ciekawe role.

Alicja Bachleda-Curuś od lat pracuje głównie w Stanach Zjednoczonych, czasem tylko wykorzystując swój “gwiazdorski status” w rodzimych produkcjach. Wygląda jednak na to, że niedługo aktorka będzie musiała przeprosić się z polskim show-biznesem, bo podobno coraz poważniej rozważa powrót do kraju na stałe. Jak donosi bowiem “Super Express”, Bachleda-Curuś ma podobno coraz większe problemy ze znalezieniem ciekawych ról za oceanem, a jej ostatni film nie okazał się kasowym przebojem.

Ostatnia produkcja z jej udziałem – “Polaris” – hitem raczej nie będzie. I kończy ona erę siedmiu chudych lat za oceanem. Aktorka nie jest rozchwytywana, więc postanowiła wrócić. Na szczęście cały czas jest wielką gwiazdą w Polsce. Zagrała ostatnio w filmie “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, reklamuje centrum handlowe i biżuterię. Alicja jest wyceniana przez “Forbes” na ok. 300 tysięcy za kontrakt reklamowy, więc z samych reklam także na razie wyżyje. Nie ukrywa też, że warte 2 mln zł mieszkanie w Krakowie kupiła po to, by mieć dokąd wrócić – czytamy w “Super Expressie”.

Podobne zdanie ma też Karolina Korwin-Piotrowska, która w rozmowie z tabloidem przyznała, że Bachleda-Curuś może więcej ugrać na swoim hollywoodzkim doświadczeniu w Polsce, niż na dalszym szukaniu szczęścia w USA.

Tam raczej ona już nie ma pracy. Tam jej chyba już nikt nie zatrudnia, więc to jest bardzo dobry pomysł, żeby grała w Polsce. Tutaj coś znajdzie, bo jest w aureoli hollywoodzkiej gwiazdy – wyjaśnia w rozmowie z tabloidem. Byłoby super, gdyby coś w Ameryce jeszcze jej się udało, ale na razie to tu może liczyć na ciekawsze propozycje. Poza tym tu istnieje celebrycko. Zapraszają ją na imprezy, może jakieś reklamy zrobić.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Alicja Bachleda Curuś wróci do kraju?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz