Alicia Keys jak obiecała, tak zrobiła. Gwiazda bez makijażu na MTV VMA 2016Wytrwała w postanowieniu. Jakiś czas temu Alicia Keys (35 l.) ogłosiła, że przestaje nakładać na twarz grubą warstwę makijażu. Nie chodziło wcale o zmianę wizażystki czy chwilowy kaprys. Za decyzją gwiazdy stanęła mocna “podbudowa” ideowa. Keys oświadczyła, że chce pokazywać światu swoją prawdziwą twarz. Że nie ma ochoty nakładać maski, która może sugerować, że kobieta wstydzi się siebie, swojej twarzy i ewentualnych niedoskonałości.

Deklaracja gwiazdy sprawiła, że Keys znalazła się w gronie kobiet postrzeganych jako największe feministki. Złośliwi mówili, że po tygodniu Alicia zapomni o swoich fanaberiach, a na pewno wymaże je z pamięci, gdy przyjdzie jej stanąć na czerwonym dywanie. Tymczasem piosenkarka wytrwała w swoim postanowieniu. Na wczorajszej gali MTV VMA Keys wokalistka pokazała się wydaniu saute.

Gdy przyjrzycie się jej dokładnie, zauważycie piegi i przebarwienia. Nawet jeśli Key nałożyła na buzię podkład, to jest go naprawdę mało. Podoba się Wam moda na naturalność?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Alicia Keys jak obiecała, tak zrobiła. Gwiazda bez makijażu na MTV VMA 2016

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz