Aleksandra Żuraw spodziewa się dzieckaNie została jednak modelką, jest youtuberką. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 200 tys. osób. Teraz zainteresowanie wzrosło, gdy okazało się, że jest w ciąży.

“Top Model”: Aleksandra Żuraw w ciąży

Aleksandra Żuraw na Instagramie pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży. “Mamy za sobą bardzo ciężki czas, tylko my wiemy ile za nami strachu, obaw, bólu i cierpienia. Cieszę się, że jestem w stanie dzielić się z Wami już tylko szczęściem i spokojem!” – napisała była modelka.

“Dzidziuś jest niezłym gigantem, nie lubi Pana Doktora, nie chce pokazywać się na usg i często kopie mamę po newralgicznych miejscach. Po za tym przeorał mnie strasznie wielodniowym wymiotami, wielotygodniowymi migrenami i omdleniami (…) Przez wiele lat lekarze uważali, że nie będę mogła mieć potomstwa, wiele na to wskazywało.

Udało się w najmniej oczekiwanym momencie w momencie kiedy trochę świat sypał mi się na głowę i wszystko było jednym wielkim bałaganem. I pomimo ogromnego lamentu z powodu pierwszego rozstępu, wyglądu wielorybka i zmian w ciele i psychice jestem szczęśliwa, mieszka we mnie najważniejszy człowiek mojego życia stworzony dzięki pięknemu wybuchowi miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Moje największe marzenie właśnie się spełnia – rodzina” – napisała Żuraw.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Aleksandra Żuraw spodziewa się dziecka

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz