Agnieszka Woźniak-Starak wyprowadzi się od męża!Swój nowy apartament planowała urządzać dopiero w przyszłym roku. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak (40 l.) robi jednak wszystko, by mieszkanie było gotowe jak najprędzej. Czyżby wychodził z założenia, że szybsza rozłąka dobrze im zrobi?

Fakt jako pierwszy informował, że Piotr Woźniak-Starak (38 l.) kupił niedawno swojej ukochanej żonie luksusowy apartament w Warszawie, w którym jest m.in.prywatny basen. Skąd ten pomysł? Agnieszka zamierza w nim nocować, gdy do centrum stolicy będą ją wzywać obowiązki. Do tej pory dziennikarka TVN skazana była na męczący dojazd z podwarszawskiego Konstancina, gdzie ma z mężem wielki dom. A wystawanie w korkach dawało jej mocno w kość.

– Aga wylatuje wkrótce na nagrania „Azji Express 3”. Piotrek postawił sobie za punkt honoru, że podczas jej nieobecności wyremontuje i urządzi jej mieszkanie – opowiada nasz informator.

– Po powrocie do kraju Agnieszka będzie w Warszawie częściej, bo musi promować program, Piotr chce, by czuła się komfortowo i nie traciła czasu w aucie – dodaje. Oby tylko mieszkanie na dwa domy nie zaszkodziło ich miłości! To by dopiero było…
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Agnieszka Woźniak Starak wyprowadzi się od męża!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz