Agnieszka Włodarczyk zyska na rozstaniu z Krawczykiem?!Agnieszka Włodarczyk rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Wszystko wskazuje na to, że rozstanie z Mikołajem Krawczykiem wyszło jej na dobre. W mediach pojawiły się informacje, że aktorka prowadzi rozmowy ze stacjami TVN i TVN Style. Dostanie własny program czy zagra w serialu?

Wszystko wskazuje na to, że po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem Agnieszka Włodarczyk wraca do gry. O aktorce od dłuższego czasu było cicho w mediach – mówiło się wręcz, że związek z Krawczykiem szkodzi jej karierze. Teraz para się rozstała, a wokół Agnieszki robi się gorąco!

W mediach pojawiły się informacje, że aktorka negocjuje ze stacją TVN lub TVN Style. Nie wiadomo jeszcze, czy dostanie swój własny program, czy dołączy do prowadzących inne programy. A może zagra w serialu? Przekonamy się już wkrótce. Wygląda jednak na to, że rozstanie z Mikołajem Krawczykiem jej pomogło – przez ostatnie miesiące gwiazda pojawiała się wyłącznie na aukcjach charytatywnych. Czy teraz wróci do telewizji?
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Agnieszka Włodarczyk zyska na rozstaniu z Krawczykiem?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz