Agnieszka Włodarczyk została sama na Walentynki!Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk od kilku lat tworzą jeden z najgłośniejszych związków w polskim show-biznesie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że ich relacja to już przeszłość! Czy to już koniec tej wielkiej miłości? Związek aktorskiej pary nigdy nie należał do łatwych. Na przestrzeni ostatniego roku pojawiało się wiele doniesień o kolejnych kryzysach, a kilka tygodni temu pojawiła się plotka, że Krawczyk znów wyprowadził się z ich wspólnego domu. Oliwy do ognia dolały dramatyczne wpisy Włodarczyk na portalu społecznościowym.

Wydawało się, że prawdziwym sprawdzianem dla zakochanych będą tegoroczne walentynki. Nic z tego. Jak donosi party.pl, Agnieszka spędzi ten dzień samotnie! Aktorka zaangażowała się do walki o konie i zamierza dziś pojechać do Skaryszewa i pojawić się na jednym z największych targów koni rzeźnych. W rozmowie z serwisem Włodarczyk potwierdziła, że pojedzie tam sama, choć dotychczas Krawczyk towarzyszył jej przecież przy tego typu okazjach.

– Nie zajmuję się plotkami, tylko nadal robię swoje… Namawiam ludzi, żeby pojechali ze mnę i fundacją Tara do Skaryszewa z 14 na 15 lutego – powiedziała aktorka.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Agnieszka Włodarczyk została sama na Walentynki!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz