Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk udawali, by mieć kasę!Agnieszka Włodarczyk (36 l.) i Mikołaj Krawczyk (35 l.) rozstali się na dobre zaledwie kilka tygodni temu. Fakt jednak dowiedział się, że związek gwiazdorskiej pary już od dłuższego czasu był tak naprawdę fikcją! – Agnieszka i Mikołaj przez wiele miesięcy nie żyli już ze sobą. W zasadzie od wiosny ubiegłego roku łączyły ich tylko interesy. Jednak chcieli, by wszyscy myśleli, że są razem. Po prostu im się to opłacało – zdradza nam znajoma Włodarczyk.

Faktycznie zarobione przez nich kwoty robią wrażenie. Jesienią zeszłego roku „zakochani” podpisali kontrakt reklamowy ze znaną marką obuwniczą, za który dostali około 250 tysięcy złotych. W ciągu roku zaliczyli też kilka wspólnych wyjść na imprezy, za które mogli inkasować nawet po 10 tysięcy złotych. – Obok tak intratnych ofert nie przechodzi się obojętnie – tłumaczy nasze źródło.

Nic więc dziwnego, że gdy w marcu ubiegłego roku Fakt donosił o poważnych problemach w związku Włodarczyk i Krawczyka, oboje gorąco zaprzeczali. Przez moment wszyscy uwierzyli nawet, że kryzys naprawdę został zażegnany. Teraz jednak ani aktorka, ani aktor nie śpieszą się już z dementowaniem najnowszych doniesień o końcu ich miłości. – Wszystkie reklamowe zobowiązania wygasły. Już nie muszą udawać – mówi Faktowi osoba z branży.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk udawali, by mieć kasę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz