Agnieszka Więdłocha postawiła ultimatum narzeczonemu!Wydawało się, że niedawne zaręczyny w romantycznej scenerii otworzą nowy rozdział w życiu Agnieszki Więdłochy (30 l.) i Antoniego Pawlickiego (33 l.). Tymczasem zakochanego aktora spotkało wielkie rozczarowanie. Jak dowiedział się Fakt, ukochana nie chce nawet z nim zamieszkać!

Skąd taki opór Agnieszki? Okazuje się, że wyciągnęła wnioski z przeszłości. – Kiedy ich romans wybuchł po raz pierwszy 4 lata temu, bardzo szybko zamieszkali razem. I wtedy wszystko się posypało – mówi nam znajomy aktorki.

To dlatego dziś woli ona dmuchać na zimne i nie przyzwyczajać narzeczonego do zbyt częstych kontaktów. – Nie przebywają ze sobą całą dobę i dzięki temu mogą się za sobą stęsknić. Czasem pomieszkują razem przez kilka dni, ale potem każde wraca do siebie. Agnieszka uważa, że takie przerwy świetnie im robią – zdradza nasz informator.

Ale Pawlicki – delikatnie mówiąc – nie jest entuzjastą tego rozwiązania. Oświadczając się ukochanej, liczył na zupełnie inny scenariusz. – Antek nie ma jednak wyjścia i akceptuje fakt, że Agnieszka potrzebuje przestrzeni życiowej. Odkąd wrócili do siebie i wskrzesili swój związek, wszystko działo się przecież bardzo szybko – słyszymy.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Agnieszka Więdłocha postawiła ultimatum narzeczonemu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz