Agnieszka Szulim zarobi sporo kasy!Takiej gaży w TVN jeszcze nie było! To Agnieszka Szulim (38 l.) jest obecnie najlepiej opłacaną gwiazdą stacji. Nie poprowadzi jednak czterech programów, jak to było przed rokiem. Fortunę zarobi na jednym show – “Azja Express”, który jesienią zobaczymy na antenie. Dyrektor programowy Edward Miszczak (61 l.) wyznał nam, iż jest to rekordowy kontrakt, a to może oznaczać gażę minimum 600 tys. zł!

W nowym programie “Azja Express” rodzime gwiazdy będą walczyć w egzotycznych krajach o przetrwanie za jednego dolara dziennie. Ale sama prowadząca program problemu z pieniędzmi na pewno mieć nie będzie. Nie dość, że niebawem wyjdzie za milionera, Piotra Woźniaka-Staraka (35 l.), to w tym roku zarobi najwięcej spośród wszystkich gwiazd TVN. I to mimo, że znikną inne jej programy, m.in. “Na językach” i “Stylowy magazyn”.

- Ja się nie zgadzam, żeby widzowie widzieli ją też w innych miejscach ramówki. “Azja Express” to jest największy program jesieni w TVN i my chcemy, żeby ludzie kojarzyli z tym Agnieszkę – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z superexpress.tv i dodaje: – Dostała największą ofertę, jaką otrzymała jakakolwiek gwiazda TVN!

Według naszych wyliczeń Agnieszka za sezon programu może dostać minimum 600 tysięcy złotych. Do tej pory bowiem żadna inna gwiazda stacji nie przekroczyła kwoty 0,5 mln zł.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Agnieszka Szulim zarobi sporo kasy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz