Agnieszka Szulim załati mężowi pracę w TVN?!Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub w sierpniu tego roku w Wenecji. Zaproszeni goście zostali dowiezieni na ceremonię dwoma samolotami, w tym jednym prywatnym, należącym do przyjaciela rodziny, miliardera Zbigniewa Niemczyckiego. Z okazji ślubu swojej największej gwiazdy ze spadkobiercą trzymiliardowej fortuny, dyrektor TVN-u Edward Miszczak zdecydował się odstąpić od swojej żelaznej zasady nieuczestniczenia w ślubach pracowników. W jednym z wywiadów stwierdził, że najwyraźniej przynosi nowożeńcom pecha, bo potem szybko się rozwodzą.

Jak donosi tygodnik Na żywo, był to początek obiecującej współpracy TVN-u z należącą do męża Agnieszki firmą producencką. Watchout Productions do tej pory realizowała duże projekty kinowe, między innymi Big Love oraz nagradzany na festiwalach film biograficzny o profesorze Zbigniewie Relidze Bogowie. Ostatnio Piotr i Agnieszka pracowali razem nad filmem o Michalinie Wisłockiej.

Odtwórczyni głównej roli, Magdalena Boczarska, wyraziła nadzieję w programie Kuby Wojewódzkiego, że dzięki filmowej biografii polskiej seksuolog, młodzież zrozumie, że była to “kobieta z jajami”.

W międzyczasie, jak donosi tabloid, Edward Miszczak zaproponował firmie Piotra realizację nowego serialu TVN-u, Kaprys losu. Zdaniem pracowników stacji, nikt raczej nie ma wątpliwości, że to głównie zasługa Agnieszki.

Jego firma została producentem serialu, w którym główną rolę zagra Kinga Preis – ujawnia pragnący zachować anonimowość pracownik TVN-u. Na korytarzach stacji często słyszy się, że Woźniak-Starak zawdzięcza ten projekt swojej żonie, cenionej przez dyrektora Miszczaka i mającej wysoką pozycję w stacji.

Premiera serialu zaplanowana jest na przyszły rok – Kaprys losu zastąpi Singielkę w wiosennej ramówce.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Agnieszka Szulim załati mężowi pracę w TVN?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz