Agnieszka Szulim wzięła ślub z miłości, nie dla pieniędzyNie jest wcale takim milionerem, jakim rysują go media. Piotr Woźniak-Starak (36 l.), mąż Agnieszki Szulim (38 l.), nie ma wcale szczęścia w interesach. Jego dwie spółki przynosiły dotąd straty. Gwiazda TVN, zarabiająca rocznie blisko milion złotych, wcale nie była kopciuszkiem w tym związku. Nie można więc, tak jak mówią zawistnicy, mówić, że wyszła za mąż dla pieniędzy.

Woźniak-Starak prowadzi dwie spółki. Jedna to firma producencka Watchout Productions. Spółka od 2010 do 2013 r. odnotowała łącznie stratę ponad 2,7 mln zł – tak wynika z jej oficjalnych sprawozdań, do których dotarł “Super Express”.
Druga spółka Piotra nosi nazwę King’s And Queen’s. Z oficjalnych informacji wynika, że produkuje sprzęt radiowy, naprawia motocykle, prowadzi działalność detektywistyczną i zapewnia usługi z zakresu transportu wodnego. Wiadomo też, że od lat przynosi same straty. Przykładowo: 2009 r. – 784 tys. zł., 2011 r. – 209 tys. zł, 2014 r. – 145 tys. zł – oczywiście wszystko pod kreską.

Według spisu KRS nasz młody “milioner” prowadzi jeszcze działalność gospodarczą. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi.

“Pytanie, czy nieruchomości, które wynajmuje i którymi zarządza, nie są przypadkiem częścią majątku rodziców. Być może dzięki temu może wieść życie rentiera. I tak jak spółdzielnia mieszkaniowa ściągać miesięcznie czynsze od lokatorów. Pewnie starczy z tego na kilka upominków dla ukochanej. Za całą resztę najwyżej zapłacą rodzice” – podsumowuje portal polskanabogato.pl, który prześwietlał majątek biznesmena.

Ogromna fortuna Staraków – blisko 3,5 mld złotych – również nie przypadnie w spadku jemu. Główną dziedziczką fortuny jest bowiem jego przyrodnia siostra Julia (26 l.). Resztę będzie trzeba jeszcze podzielić między syna seniora rodu Patryka i innych spadkobierców.

Jak można więc mówić, że Szulim wyszła za niego dla pieniędzy?! Agnieszka przecież za jeden tylko program, “Azja Express”, dostała 600 tys. zł.

Świeżo upieczonych małżonków musiała więc połączyć miłość.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Agnieszka Szulim wzięła ślub z miłości, nie dla pieniędzy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz