Agnieszka Szulim weźmie ślub w twierdzy przyszłego męża!Do tej pory była to jedna z największych tajemnic show-biznesu! Tylko w Fakcie zdradzamy, gdzie wezmą ślub Agnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (34 l.). Z zewnątrz posiadłości strzeże niepozorny płot. Ale tuż za nim, na mierzącym około 50 metrów pasie „ziemi niczyjej”, umieszczone są czujniki ruchu, które w razie potrzeby uruchamiają rozmieszczone na całym terenie kamery, a te z kolei przekazują obraz dyżurnemu strażnikowi. Drugi, wewnętrzny płot mierzy ponad dwa metry. Jakby tego było mało, teren patrolowany jest przez strażników poruszających się na quadach, motocyklach i koniach.

Właśnie w takim otoczeniu biznesmen pojmie za żonę gwiazdę show-biznesu. Nie jest to przypadkowy wybór. Luksusowa i pilnie strzeżona posiadłość, o której mowa, należy bowiem do przyszłego teścia Szulim. Jerzy Starak (69 l.), właściciel wielkiej firmy farmaceutycznej, ponad 10 lat temu kupił 200 hektarów ziemi nad mazurskim jeziorem. Urządził tam gospodarstwo stylizowane na kozacką osadę, do którego narzeczeni zapraszają właśnie gości weselnych na zaplanowaną aż na 3 dni uroczystość, która ma odbyć się w jeden z sierpniowych weekendów.

Na temat miejsca, gdzie Szulim i Woźniak-Starak wezmą ślub, na salonach plotkowano od miesięcy. Pojawiały się przeróżne spekulacje, mniej lub bardziej fantastyczne. Wśród potencjalnych lokalizacji wymieniano m.in. francuskie Cannes czy zamek w Malborku. Ale teraz wszystko jest już jasne!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Agnieszka Szulim weźmie ślub w twierdzy przyszłego męża!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz