Agnieszka Szulim podpisała intercyzęAgnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (34 l.) przed ślubem spisali intercyzę – twierdzą znajomi młodej pary. To bardzo częsta procedura w świecie show-biznesu i nie ma nic wspólnego z brakiem miłości. Po prostu w grę wchodzi rodzinna fortuna Piotra sięgająca 3,5 mld zł. Z tego, co mówi się na salonach, nawet jak Agnieszce nie uda się kolejne małżeństwo, to nie zostanie pokrzywdzona.

Mieszkanie, alimenty w wysokości 20 tys. miesięcznie oraz ewentualnie tyle samo na dziecko – to najważniejsze punkty przedślubnej umowy Szulim i Woźniaka-Staraka. Od ich bajkowego ślubu w Wenecji o niczym innym nie mówi się na warszawskich salonach.

- W tym związku naprawdę jest miłość. Piotrek jest ślepo zapatrzony w Agnieszkę, a ona odwzajemnia mu się tym samym. Musieli podpisać intercyzę tak na wszelki wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Takie są zwyczaje – opowiada przyjaciel pary i dodaje: – W intercyzie są dwa istotne zapisy. Po ewentualnym rozwodzie Agnieszce będzie należał się dach na głową i odpowiednia kwota, która umożliwi jej godne życie. Tak samo ewentualnemu dziecku.

- Intercyza w świecie biznesu to normalna sprawa. Nikogo już nie szokuje i wcale nie oznacza, że para z góry zakłada, że małżeństwo skończy się rozwodem. To po prostu biznesowe zabezpieczenie – tłumaczy w rozmowie z “Super Expressem” mecenas Artur Wdowczyk.

W Polsce intercyzę podpisały m.in. takie pary, jak: Marina Łuczenko (27 l.) i Wojciech Szczęsny (28 l.), Michał Niemczycki (35 l.) i Ania Czartoryska (32 l.) oraz Izabela Janachowska (30 l.) z Krzysztofem Jabłońskim (56 l.).
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Agnieszka Szulim podpisała intercyzę

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz