Agnieszka Szulim mówi o ciążyAgnieszka Szulim, dziś Agnieszka Woźniak-Starak, po raz pierwszy opowiedziała o traumie, jakiej zaznała, będąc w pierwszym małżeństwie z Adamem Badziakiem. Dziennikarka była w ciąży. Agnieszka Szulim od samego początku kariery sprawia wrażenie kobiety mocno nastawionej na sukces i rozwój kariery. Wielu zarzucało jej, że woli karierę od zakładania rodziny. Jak się okazuje to tylko pozory. Dziś po raz pierwszy Agnieszka Woźniak–Starak wyznaje, jak było naprawdę.

Dziś Agnieszka Szulim, to tak naprawdę Agnieszka Woźniak-Starak, żona Piotra Woźniaka-Staraka. Para pobrała się w Wenecji w towarzystwie najbliższych. Zakochani byli już w podróży poślubnej, z której pochwalili się pierwszymi zdjęciami. Piotr Woźniak-Starak nie jest jednak pierwszym mężem dziennikarki.

W 2008 roku wyszła za mąż za motocyklistę wyścigowego, Adama Badziaka. Para wzięła rozwód w 2015 roku. Przez cały okres ich związku zarzucano Agnieszce, że stawia wyłącznie na karierę, a zakładanie rodziny odkłada na dalszy plan. Dziś po raz pierwszy Agnieszka Szulim prostuje plotki.

Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżywałam. Gdy potem, jak człowiek słyszę: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla magazynu Pani.

Czy Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie zdecydują się na dziecko?

Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu „dziecko”. Gdybym je miała to chciałabym z nim być i je wychowywać. Ale też zawsze byłam świadoma tego, ze jak dziecka nie będzie, to też będę szczęśliwa. Przede wszystkim chcę mieć dziecko z facetem, którego kocham. Będziemy mieli je razem, a nie, że ja je „zrobię” na siłę, bo czas leci… – wyznała w Pani.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Agnieszka Szulim mówi o ciąży

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz