Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub we Francji!Niedawno Pudelek.pl informował, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak w końcu zdecydowali się na miejsce, w którym zorganizują „ślub roku”. Ceremonia i wesele miały odbyć się w wyremontowanej specjalnie na tę okazję posiadłości przyszłych teściów celebrytki. Jednak jak podaje nasz informator gwiazda TVN i jej narzeczony-milioner nie pobiorą się na Mazurach. Zdecydowali się na coś bardziej medialnego.

Z naszych informacji wynika, że Szulim i Woźniak-Starak zdecydowali się zgodnie z panującą obecnie modą na wystawną imprezę poza granicami Polski. Możliwe, że niczym Jan Kulczyk pobiorą się nad Lazurowym Wybrzeżem.

Goście zaproszeni na ślub mają zarezerwować sobie czas w ostatni weekend sierpnia. Spotykają się na lotnisku i wyczarterowany samolot zabiera ich do Francji – mówi nasze źródło.

Zapewne im bliżej “ślubu roku” tym atmosfera będzie bardziej gorąca. Czeka nas jeszcze wiele rewelacji. W końcu para, która zaręczyła się w obecności setek gości na balu TVN raczej nie zrezygnuje z medialnego rozgłosu wokół ślubu.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak biorą ślub we Francji!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz