Agnieszka Sienkiewicz o swoim biznesieW ciągu kilku godzin stała się “medialnym bankrutem”. Po tym jak serwisy plotkarskie rozpisywały się o rzekomym upadku biznesu Agnieszki Sienkiewicz, aktorka wydała mocne oświadczenie zaprzeczające plotkom. Tylko w rozmowie z WP Gwiazdy Sienkiewicz opowiada o wzlotach i upadkach młodego przedsiębiorcy.

“Działała sercem, teraz musi posłuchać rozumu, realnie spojrzeć, że to biznes, który musi zarabiać, inaczej upadnie” – grzmiały tytuły artykułów wieszczące upadek łódzkiego sklepu Agnieszki Sienkiewicz. Przekaz był jasny – sklep z akcesoriami dla dzieci nie zarabia na siebie, a aktorka pochłonięta pracą na planie serialu “Przyjaciółki” nie ma czasu na prowadzenie biznesu. Po kilku godzinach Sienkiewicz wydała oświadczenie, w którym podziękowała za darmową promocję i zdementowała plotki.

“Nie przejmuję się plotkami”

Kiedy zadzwoniłem do niej z prośbą o komentarz, nie sprawiała wrażenia osoby, która byłaby przejęta medialnymi doniesieniami na swój temat. Przeciwnie. Ze spokojem przyznała, że po kilku latach obecności w show-biznesie uodporniła się na informacje wyssane z palca.

- Nauczyłam się, że czasem pojawiają się absolutnie bzdurne plotki i zawsze rozsiewają je tzw. życzliwy znajomy. Nie podejrzewam o nie nikogo ze swoich przyjaciół, więc nawet nie chce mi się nad tym zastanawiać. Takie rzeczy po prostu się zdarzają i nie warto się nimi przejmować – mówi Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z WP Gwiazdy.

Aktorka zdementowała również plotki odnośnie tego, że w uratowaniu biznesu może pomóc Joanna Osyda. Okazuje się, że wbrew temu, co pisały serwisy plotkarskie, aktorka nie jest partnerem biznesowym. Osyda, jako przyjaciółka i osoba z wieloma pomysłami od początku wspiera Sienkiewicz.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Agnieszka Sienkiewicz o swoim biznesie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz