Agnieszka Radwańska z ukochanym!Agnieszka Radwańska ma teraz zdecydowanie dobry czas. Tenisistka nie tylko zdobyła w miniony weekend największe zwycięstwo w swojej dotychczasowej karierze, ale w dodatku dobrze układa się również w jej życiu prywatnym.

Radwańska od ponad roku spotyka się bowiem z Dawidem Celtem, którego poznała – a jakże – na korcie tenisowym! Partner “Isi” był bowiem jej sparing partnerem i to na wspólnych treningach rozwijało się ich uczucie.

- Zabierał mnie na kort i trenował ze mną. Robił wszystko, co mógł, bym grała lepiej – zdradziła w rozmowie z “Faktem” Agnieszka Radwańska.

W kwietniu tego roku w mediach pojawiły się nawet plotki, że para się zaręczyła i planuje już ślub. Sportsmenka nie komentuje tych plotek, ale wygląda na to, że jej związek z Celtem staje się coraz bardziej poważny.

- Na razie nie mam stałego domu, ciągle jestem w rozjazdach, ale po zakończeniu kariery zamieszkam tam, gdzie mój ukochany – powiedziała Radwańska.

Na razie jednak tenisistka zamierza przede wszystkim odpocząć i zrelaksować się przed kolejnym sezonem.

- Przez trzy tygodnie zamierzam omijać siłownię i kort tenisowy szerokim łukiem.W grudniu będę grać. Lecę do Indii. Wystąpię w lidze, w zespole Indian Aces. To będzie zabawa – krótkie sety ze śmiesznymi przepisami. Ale też trening przed Australian Open – powiedziała Agnieszka Radwańska.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Agnieszka Radwańska z ukochanym!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz