Agnieszka Kaczorowska ma już nowego faceta!Coraz ciężej nadążyć za życiem prywatnym Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerka zbliżyła się do jednego za swoich pracowników, zaledwie kilkanaście dni po tym, jak rozstała się z poprzednim partnerem.

Jeszcze niedawno celebrytka potwierdzała rozstanie aktorem i piosenkarzem Maciejem Zadykowiczem, a teraz pozuje do zdjęć z nowym ukochanym. Kaczorowska spotyka się z Maciejem Pelą, tancerzem znanym np. z udziału w tanecznym show “You Can Dance – Po prostu tańcz”. Choć oboje nie komentują jeszcze swojego związku, to paparazzii wielokrotnie przyłapali ich na romantycznych spacerach. Mężczyzna niejako potwierdził te doniesienia dodając na Instagram zdjęcie z gwiazdą. Po spojrzeniu Agnieszki widać, że jest zauroczona. W środowisku tancerzy nowy romans celebrytki jest szeroko komentowany.

- Agnieszka kolejny raz zrobiła to samo: rozwaliła czyjś związek – powiedziała “Twojemu Imperium” osoba, której wiedza w tej sprawie nie pozostawia ponoć żadnych wątpliwości.

- Znają się krótko, Maciek pracuje w jej szkole tańca od końca zeszłorocznego września. Wcześniej przez pięć lat był związany z dziewczyną, która też jest tancerką. W połowie grudnia ubiegłego roku minęły dwa lata, odkąd się zaręczyli. Tydzień później ją zostawił” – zdradził informator tygodnika.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Agnieszka Kaczorowska ma już nowego faceta!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz