Agnieszka Chylińska chce przytyć!Agnieszka Chylińska to przykład jednej z najbardziej niesamowitych metamorfoz w polskim show-biznesie. Niegdyś zbuntowana rockmenka, nieco przy kości i niedbająca specjalnie o wizerunek, dziś to przykładna mama, pogodna blondynka, ikona stylu, a ostatnio również chyba najszczuplejsza polska gwiazda

Zmartwieni fani Agnieszki Chylińskiej (40 l.) mogą odetchnąć z ulgą. Jak dowiedział się Fakt, piosenkarka – która ostatnio przesadnie schudła – w końcu zamierza przytyć!

Nad wyraz szczupła sylwetka gwiazdy stała się w ostatnich miesiącach powodem wielu spekulacji dotyczących stanu jej zdrowia. Wielbiciele Chylińskiej z niepokojem obserwowali, jak ich idolka powoli niknie w oczach. Teraz ma się to zmienić. – Agnieszka dobrze się czuje ze swoją wagą, ale nie chce, żeby jej figura odwracała uwagę od nowej muzyki. Szykuje płytę i postanowiła jeść więcej niż zwykle. Liczy, że dodatkowe 4-5 kilogramów wszystkich uspokoi – tłumaczy Faktowi znajoma artystki.

Wokalistka zdążyła już ten pomysł wcielić w życie. – Na planie „Mam talent” pochłania absolutnie wszystko, a do tego zawsze ma przy sobie słodycze – dodaje nasz informator. Smacznego!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Agnieszka Chylińska chce przytyć!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz