Agentka modelek oceniła urodę Kingi Dudy!Coraz głośniej jest o Kindze Dudzie, ślicznej córce naszego prezydenta. Choć sama nie zabiega o popularność, nie mając nawet profilów w mediach społecznościowych, to każda nowinka z jej życia elektryzuje polskie media. W przeciwieństwie do Kasi Tusk, młoda córka Andrzeja Dudy, rzadko wypowiada się publicznie. Z tego powodu jej ostatnia sesja zdjęciowa wykonana przez Jakuba Dąbrowskiego i udostępniona na jego facebooku, została bardzo pozytywnie odebrana przez internautów.

W najnowszym numerze Flesza jej wygląd skomentowała Małgorzata Leitner, która pracuje między innymi jako agentka Joanna Krupy, Radka Pestki oraz Karoliny Pisarek.

“Kinga ma piękną, słowiańska urodę, a jej twarz regularne rysy. Jest jasną blondynką, a taki typ urody podoba się zwłaszcza zachodnim klientom mojej agencji”.

Miejmy zatem nadzieję, że w niedługim czasie Kinga ponownie zdecyduje się na sesje. Czy podobają Wam się jej zdjęcia? Czy Waszym zdaniem Kinga nadaję się na na modelkę?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Agentka modelek oceniła urodę Kingi Dudy!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz